ANA SAYFA

HİZMETLER

 

 • STRATEJİ

  Yaratıcı düşünmeyi provake etmeyi ve daha akıllı projeler çıkartmak için sürekli sınırları zorlamaya bayılıyoruz. Doğru perspektifi yakalamak için her zaman sağduyulu ve çok yönlü olunması gerektiğini düşünüyoruz. 8 Bitiz olarak tam da bu fikrin etrafında kümeleniyoruz.

 • SOSYAL MEDYA

  Sosyal ağlar bugün günlük yaşamımızın değişmez bir parçası. Hepimiz hyper-connected yaşıyoruz. İşte bu sebeple sosyal medya ekibimimiz gelişmeleri sürekli takip edip yenilikleri markalarımıza doğru yansıtmanın yollarını arıyor.

 • TASARIM

  Bir dijital ajans olarak tasarım bizim uzmanlığımızın kalbi tabiki. Bir projeye başladığımızda tüm tasarım ekibimiz internette ihtiyacınız olan etkiyi yaratmak için özverili bir şekilde çalışırken tasarımın sadece sanatsal bir şey olmadığının, estetik ve fonksiyonelitenin birleşimi olduğunun da farkındayız.

 • KOD

  En güzel dijital deneyimler şüphesiz hatasız teknik detaylarla ortaya çıkartılır. Biz önümüze konulabilecek tüm zorluklara meydan okuyabilecek kod ekibimizle kendimizi sürekli yenileyip bir üst seviyeye taşıyoruz.

 • IOT

  Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri dijital ve fiziksel dünyanın sınırları daraldı. Internet of Things (Nesnelerin İnterneti) in ortaya çıkması ile bu sınırlar tamamen ortadan kalkıyor. Partner şirketimiz Inovatink'te Türkiye'de IoT üzerine eşi benzeri görülmemiş projeler üzerinde çalışıyoruz.